- Home
- /Tweedehands auto's
- /BMW
- /BMW 4 Reeks
Tweedehands BMW 4 Reeks te koop
21 auto's bij 5 dealers · mediaanprijs € 33.490
BMW 4 Reeks in ons aanbod
21 auto's

BMW 4 Cabrio (G23) (2022)
€ 36.990
- 78.811 km
- Benzine
- Automaat
- Nieuw binnen
My Way

BMW 4 Gran Coupe (F36 LCI) (2020)
€ 21.990
- 83.653 km
- Benzine
- Automaat
- Nieuw binnen
My Way

BMW 4 Coupé (G22) (2021)
€ 33.490
- 62.532 km
- Benzine
- Automaat
- Nieuw binnen
My Way

Bmw 420 (2023)
€ 34.950
- 106.000 km
- 03/2023
- Benzine
- Automaat
Ardi Automobile · Liège

Bmw 420 (2017)
€ 23.950
- 119.500 km
- 04/2017
- Diesel
- Automaat
Ardi Automobile · Liège

Bmw 418 (2017)
€ 18.950
- 136.000 km
- 04/2017
- Diesel
- Automaat
Ardi Automobile · Liège

BMW 4 Gran Coupe (G26) (2022)
€ 33.490
- 43.900 km
- Diesel
- Automaat
- Prijs verlaagd
My Way

BMW 4 Gran Coupe (G26) (2024)
€ 43.490
- 22.765 km
- Benzine
- Automaat
My Way

BMW 4 Reeks (2023)
€ 35.985
- 74.292 km
- 01/2023
- Benzine
- Automaat
- Prijs verlaagd
- Car-Pass
Van Mossel

BMW 4 Reeks (2024)
€ 49.995
- 31.501 km
- 03/2024
- Benzine
- Automaat
- Prijs verlaagd
- Car-Pass
Van Mossel

BMW 4-serie (2022)
€ 32.499
- 73.944 km
- Diesel
- Automaat
- Prijs verlaagd
Autohero · Antwerpen

BMW 4 Gran Coupe (2020)
€ 21.990
- 83.653 km
- Benzine
- Automaat
- Prijs verlaagd
My Way

BMW 4 Cabrio (2022)
€ 36.990
- 78.811 km
- Benzine
- Automaat
- Prijs verlaagd
My Way

BMW 4 Coupé (2022)
€ 33.490
- 80.640 km
- Benzine
- Automaat
- Prijs verlaagd
My Way

BMW 440 (2022)
€ 49.990
- 34.719 km
- 07/2022
- Benzine
- Automaat
- Prijs verlaagd
- Car-Pass
B2Cars · Aartselaar

BMW 430 (2022)
€ 39.990
- 23.057 km
- 07/2022
- Benzine
- Automaat
- Prijs verlaagd
- Car-Pass
B2Cars · Aartselaar

BMW 4-serie (2018)
€ 21.299
- 72.172 km
- Diesel
- Automaat
- Prijs verlaagd
Autohero · Antwerpen

Bmw 420 (2021)
€ 29.950
- 135.000 km
- 02/2021
- Diesel
- Automaat
Ardi Automobile · Liège

Bmw 420 (2019)
€ 23.950
- 92.000 km
- 05/2019
- Benzine
- Automaat
Ardi Automobile · Liège

Bmw 430 (2021)
€ 36.950
- 45.000 km
- 03/2021
- Benzine
- Automaat
Ardi Automobile · Liège

Bmw 420 (2023)
€ 38.950
- 58.000 km
- 04/2023
- Benzine
- Automaat
Ardi Automobile · Liège
BMW 4 Reeks in cijfers
Berekend op de 21 auto's die nu op AutoSelectPro te koop staan, laatst bijgewerkt op .
- Mediaanprijs
- € 33.490
- De helft kost tussen € 23.950 en € 36.990
- Kilometerstand (mediaan)
- 74.292 km
- Eerste inschrijving
- 2017 – 2024
- Aanbod
- 21 auto's
- bij 5 dealers
- Brandstof
- Benzine 15 · Diesel 6
- Versnellingsbak
- Automaat 21 · Handgeschakeld 0
Uitvoeringen vergeleken
Prijs per jaar van eerste inschrijving
Een tweedehands BMW 4 Reeks met eerste inschrijving 2022 kost op AutoSelectPro mediaan € 36.990 en 73.944 km (7 auto's bij 3 dealers, stand op 5 november 2026).
Bij 10 van de 21 auto's is de vraagprijs verlaagd sinds AutoSelectPro ze ziet.
| Eerste inschrijving | Auto's | Dealers | Mediaanprijs | Kilometerstand (mediaan) |
|---|---|---|---|---|
| 2022 | 7 | 3 | € 36.990 | 73.944 km |
Alleen jaren met minstens 5 auto's bij 2 of meer dealers. Vraagprijzen van de auto's die nu te koop staan, geen verkoopprijzen of taxatie.
Meer marktcijfers per jaar
Maak gratis een account en bekijk per jaar de prijsspreiding, brandstof en versnellingsbak, en hoe lang de auto's al te koop staan.
Andere BMW-modellen
Aankoopkeuring tips
Kopen van een tweedehands BMW 4 Reeks vraagt gerichte aandacht: begin met een gedetailleerde onderhoudshistoriek en bewijs van periodiek servicewerk. Controleer de transmissie op vloeiende, ononderbroken schakelmomenten en wees alert op schokken bij alle versnellingen—slecht functioneren verdient extra aandacht bij een aankoopkeuring. Tweede aandachtspunt is de ophanging en carrosserie: zoek naar tekenen van onregelmatige bandenslijtage, herstelwerk of ongelijke carrosseriepanelen die op een ongeval kunnen wijzen. Bij cabrio's controleer je het dak en de rubberen afdichtingen op blijvende waterinsijpeling; dit verdient extra aandacht bij een aankoopkeuring. Tot slot: elektronische opties en actieve demping verhogen het comfort maar ook de kans op dure storingen. Een goede deal herken je aan volledige factuurhistoriek, consistente kilometerregistratie en heldere antwoorden over gebruik (geen circuitgebruik), samen met een uitgebreide proefrit over verschillende wegtypes. Als iets onduidelijk is, laat dan altijd een onafhankelijke aankoopkeuring uitvoeren.
Voors en nadelen
Voordelen
- Duidelijke sportieve wegligging en directe besturing die de BMW 4 Reeks onderscheiden van meer comfortgerichte concurrenten, wat je bochtenvertrouwen vergroot.
- Beschikbaarheid in coupé, Gran Coupé en cabrio biedt keuze tussen puur rijplezier en praktische meerwaarde, zodat je de carrosserie aan je levensstijl kan aanpassen.
- Ruime keuze aan motorisaties binnen de 418, 420, 430 en 440-familie, waardoor je een balans kunt vinden tussen zuinigheid en performance zonder van model te veranderen.
- Sterke bouwkwaliteit en hoogwaardige afwerking in het interieur, met veel opties die zowel comfort als rijbeleving verbeteren wanneer correct gedocumenteerd onderhouden.
Nadelen
- Strakkere ophanging en sportieve afstemming kunnen ongemakkelijke ritten opleveren op slechte Belgische wegen; comfortverlies is een bekend compromis bij sportieve uitvoeringen.
- Hoge optiek- en technologiepakketten maken reparatie en vervanging duurder, vooral bij complexe elektronica zoals adaptieve matrixverlichting en rijhulpsystemen.
- Coupé- en cabrio-varianten hebben beperktere achterste ruimte en praktische toegankelijkheid vergeleken met conventionele sedan- of break-ontwerpen, wat de dagelijkse bruikbaarheid kan beperken.
Modeloverzicht
De BMW 4 Reeks is ontworpen als sportiever alternatief voor de 3 Reeks en biedt meerdere koetswerkvormen: traditionele coupé voor wie puur op rijbeleving mikt, Gran Coupé als praktischere vierdeurs coupé en cabrio voor open rijden. Mechanisch deelt de 4 Reeks veel techniek met de 3 Reeks, maar de afstelling van onderstel, stuur en wielophanging is doorgaans strakker: dat levert directer stuurgedrag en betere bochtstabiliteit, maar ook minder vergevingsgezinde demping over Belgische kasseien en slechte wegen. Binnen de modelfamilie verschillen de 418, 420, 430 en 440 vooral in motorvermogen en koppel, plus bij sommige versies de keuze tussen achterwielaandrijving en optionele vierwielaandrijving. Opties zoals adaptieve demping, sportdifferentieel en grotere remmen veranderen de rijbeleving sterk; ze verhogen ook de onderhoudscomplexiteit en vervangingskosten. Praktisch gezien is de Gran Coupé de meest rationele 4 Reeks: hij biedt meer achterruimte en een normale kofferopening, waardoor hij dichter bij de 3 Reeks komt qua bruikbaarheid, maar behoudt veel van de uitstraling en dynamiek. De coupé is een statement: strakkere lijnen, lagere instap en een echte 'sportwagen'-positie. De cabrio deelt de meeste techniek met de coupé maar verdient extra aandacht voor het dakmechanisme, de afdichtingen en mogelijke infiltratie bij veel open/dicht cycli. Elektronica neemt in latere uitvoeringen een grote rol op: rijhulpsystemen, infotainment en adaptieve matrixverlichting zijn veelvoorkomend en duur in reparatie als er fouten optreden. Voor Belgische kopers is het relevant te kijken naar de balans tussen sportiviteit en dagelijks comfort. Kies je veel snelwegkilometers en zuinigheid, dan wegen transmissie-afstemming en aerodynamica zwaarder; rijd je meer lokaal en wil je beleving, kijk dan eerder naar uitvoeringen met sportonderstel en directere besturing. In alle gevallen: vraag altijd naar gedocumenteerd onderhoud, eventuele software-updates voor de automatische versnellingsbak en bewijs dat de auto niet structureel op circuits is gebruikt—dat laatste is een subtiel maar beslissend verschil bij de 4 Reeks.
Veelgestelde vragen
Hoeveel tweedehands BMW 4 Reeks staan er te koop?▾
Op AutoSelectPro staan nu 21 tweedehands BMW 4 Reeks te koop bij 5 dealers in België (laatst bijgewerkt op 5 november 2026).
Wat kost een tweedehands BMW 4 Reeks?▾
De mediaanprijs is € 33.490. De helft van de 21 auto's kost tussen € 23.950 en € 36.990.
Hoeveel kilometer heeft een tweedehands BMW 4 Reeks gemiddeld gereden?▾
De mediaan van de kilometerstand is 74.292 km.
Welke BMW 4 Reeks heeft de laagste mediaanprijs?▾
De BMW 420: € 34.950 (7 auto's). Vergeleken met 2 uitvoeringen met minstens 3 auto's.
Wat kost een tweedehands BMW 4 Reeks per jaar van eerste inschrijving?▾
Mediaanprijs op AutoSelectPro per jaar van eerste inschrijving, alleen jaren met minstens 5 auto's bij 2 of meer dealers: 2022: mediaan € 36.990 (7 auto's).
Is de BMW 4 Reeks praktisch genoeg als gezinswagen in België?▾
Conclusie: De Gran Coupé is bruikbaar als gezinswagen, de coupé en cabrio minder vanwege beperkte achterruimte. De Gran Coupé combineert een sportieve uitstraling met meer toegankelijke achterdeuren en een betere kofferopening, wat praktisch is voor dagelijkse taken. De coupé biedt daarentegen minder instapgemak en beperkte hoofd- en knieruimte achterin; de cabrio voegt ook extra aandacht voor dakdichtheid en bagageruimte toe. Advies: kies Gran Coupé als gezinsauto en controleer bij een aankoopkeuring de achterruimte en stoelpositie voor kinderzitjes en draag altijd de onderhoudsdocumenten na.
Waar moet ik op letten bij de automatische versnellingsbak van een tweedehands BMW 4 Reeks?▾
Conclusie: Let op soepele schakelmomenten, afwezigheid van schokken en up-to-date transmissiesoftware. Onregelmatig schakelen of schokken tijdens acceleratie zijn tekenen die directe aandacht verdienen. De automaat is complex en kan duur zijn bij revisie; inconsistentie in schakelen wijst vaak op verwaarloosd onderhoud of elektronische kalibratieproblemen. Praktisch advies: maak een lange proefrit met koude en warme transmissie en vraag naar transmissie- en serviceverslagen; laat bij twijfel een specialist de olieconditie en foutcodes uitlezen.
Is vierwielaandrijving (xDrive) aan te raden voor winterweer in België?▾
Conclusie: Optionele vierwielaandrijving (xDrive) biedt duidelijk meer tractie in natte en gladde omstandigheden en is aan te raden als je vaak in winterse omstandigheden rijdt. Achterwielaandrijving heeft vaak een sportiever karakter en voldoende controle op droge wegen, maar vergt meer aandacht bij sneeuw of ijs. Onderbouwing: xDrive verdeelt vermogen en verbetert stabiliteit bij gripverlies, wat in België met wisselende winterse omstandigheden praktisch voordeel geeft. Praktisch advies: combineer xDrive met goede winterbanden en controleer tijdens de proefrit stabiliteitscontrolesystemen en grip tijdens lage versnellingen.
Zijn onderhoudskosten van de BMW 4 Reeks hoger dan bij een BMW 3 Reeks?▾
Conclusie: Ja, onderhoudskosten kunnen hoger uitvallen dan bij een standaard 3 Reeks, vooral bij veel opties of sportpakketten. De 4 Reeks deelt veel techniek met de 3 Reeks, maar de sportievere afstelling, grotere remmen, en frequent gekozen opties zoals adaptieve demping verhogen slijtage en servicecomplexiteit. Onderbouwing: onderdelen van ophanging, remmen en elektronica zijn duurder in vervanging en onderhoud vereist vaak gespecialiseerde diagnosetools. Praktisch advies: vraag naar facturen, focus op termijnen voor grote onderhoudsbeurten en houd rekening met hogere kosten bij uitvoeringen met veel opties.
Hoe herken ik of een BMW 4 Reeks intensief sportief gebruikt werd?▾
Conclusie: Opvallende tekenen van intensief sportief gebruik zijn overmatige bandenslijtage, versnelde remslijtage en aanwezigheid van circuitgerelateerde onderdelen of aanpassingen. Onderbouwing: circuitgebruik laat zich vaak achter door ongelijkmatige slijtagepatronen, vervuilde remschijven en vervroegde slijtage van ophangingscomponenten. Ook ontbrekende onderhoudsdocumenten of vage verklaringen over gebruik zijn alarmerend. Praktisch advies: vraag expliciet naar circuitgebruik, controleer banden en remmen grondig tijdens de proefrit en laat een aankoopkeuring doen met focus op draagarmen en remcomponenten.
Welke uitvoering binnen 418, 420, 430 en 440 is het meest geschikt voor dagelijks gebruik?▾
Conclusie: Voor dagelijks gebruik kies je vaak een middenklasser in de reeks die een balans biedt tussen zuinigheid en voldoende vermogen, maar de keuze hangt af van je rijprofiel. Onderbouwing: lagere- tot middenkrachtige uitvoeringen bieden vaak lagere gebruikskosten en comfortabeler rijgedrag, terwijl de sterkere uitvoeringen meer onderhouds- en bandenslijtage kunnen genereren wanneer regelmatig sportief gebruikt. Praktisch advies: bepaal eerst je dagelijkse trajecten en prioriteiten (comfort versus spontane power), maak proefritten met verschillende uitvoeringen en controleer onderhouds- en gebruikshistoriek voor de beste match.
Wil je een BMW 4 Reeks tweedehands bekijken? Filter in België op carrosserie, uitvoering en onderhoudshistoriek, plan een proefrit en vraag altijd een onafhankelijke aankoopkeuring aan voordat je beslist.